MENU

Aktuality

Aktualita Pic

Výherci hlavních cen z finále kola štěstí

22. 05. 2017

Blahopřejeme všem výhercům těchto patnácti cen, které jsme losovali v neděli 21 května.

Aktualita Pic

Poslední sobotní program zná svého vítěze!

15. 05. 2017

I sobota 13. května patřila programu Vaše srdíčka v Avionu. Již po osmé a naposledy.

Aktualita Pic

Spousta zábavy a tance v Avionu

02. 05. 2017

Další sobotní odpoledne jsme pro vás zaplnili srdíčky. A bylo se zase na co koukat.

Aktualita Pic

Známe šestého vítěze sobotních vystoupení

02. 05. 2017

Již po šesté jste měli šanci v Avionu nejen dobře nakoupit, ale ještě i něco zajímavého zažít.

Aktualita Pic

Už čtvrtá sobota v Avionu tepala hudbou a zpěvem

10. 04. 2017

Ani tentokrát v našem

Aktualita Pic

Odvážlivci na kolech i ladné gymnastky v Avionu

04. 04. 2017

Aprílová sobota byla v Avion Shopping Parku Ostrava opět nabitá pestrým programem. Začali jsme zostra skákáním na kole přes překážky.

Aktualita Pic

Stovka srdíček Avionu už je venku

29. 03. 2017

Jsme v polovině našeho velkého schovávání srdcí. Stovku jsme jich již rozeseli po Ostravě a další stovka na své ukrytí ještě čeká.

Aktualita Pic

Další sobota v Avionu patřila tanci a zpěvu

27. 03. 2017

I druhé sobotní odpoledne s názvem Vaše srdíčka v Avionu nalákalo spoustu diváků. Není se čemu divit, celé tři hodiny se bylo na co koukat.

Aktualita Pic

První srdíčka v Avionu slavila úspěch

20. 03. 2017

Máme za sebou 1. program Vaše srdíčka. Jak se povedl a kdo se nejvíc líbil? Vystoupilo na 40 účinkujících, kteří hlavně tančili a předváděli své sportovní výkony.

Aktualita Pic

Dívejte se kolem sebe

09. 03. 2017

Už za několik dnů spustíme naši pátrací soutěž. První vlna odstartuje v sobotu 18. 3. Kdo z vás objeví první ukrytá srdce a vyhraje odměnu?

Aktualita Pic

Jsme tu pro vás už 15 let

01. 03. 2017

Jako poděkování za patnáctiletou věrnost jsme si pro vás připravili skutečně bohatý program, který brzy odstartujeme.


Newsletter

Chcete se dozvědět o všech našich novinkách? Přihlaste se k odběru newsletteru.

Newsletter

Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených v tomto formuláři, a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb., v platném znění. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je společnost IKEA Centres Česká republika, s.r.o., se sídlem Praha 5, Skandinávská 15a/144, PSČ 155 00, IČ 270 81 028 (pořadatel). Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné. Tento dobrovolný souhlas udělujete pořadateli na období 5 let ode dne své registrace. Souhlasíte s tím, že osobní údaje, které takto poskytujete pořadateli, mohou být poskytnuty třetím stranám, tj. zejména zpracovatelům osobních údajů pořadatele, subjektům spolupracujícím s pořadatelem, jako jsou reklamní agentury, zasílatelské agentury, tiskárenské společnosti a podobně. Máte právo písemně požádat o poskytnutí informace o osobních údajích o Vás zpracovávaných, a to jednou za kalendářní rok bezplatně, jinak za přiměřenou úhradu a dále má práva dle §11 a §21 zákona číslo 101/2000 Sb., v platném znění, která svojí registrací berete na vědomí. Účastník, který zjistí nebo se domnívá, že pořadatel nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požádat pořadatele nebo zpracovatele o vysvětlení a požadovat, aby pořadatel nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů, případně je oprávněn se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění opatření k nápravě. Jste si vědom toho, že svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat formou písemné informace na adrese pořadatele.